Odpověděli jsme na často kladené otázky

Nevíte si rady s nastavením, informacemi o službě apod.? Na často kladené otázky zákazníků jsme Vám odpověděli.

Videoverifikace je dálkový monitoring CCTV systému (průmyslové televize) ve střežených objektech.
Při přijetí poplachového signálu z elektronického zabezpečovacího systému (alarmu) střeženého objektu zajistí SW vybavení Tísňové linky JABLOTRONU (TLJ) automatické připojení do řídící jednotky CCTV systému. Operátor tak má automaticky k dispozici videoobraz, který využije k ověření aktuální situace v monitorovaném objektu. Přenos probíhá po datových linkách, využitím IP protokolu. Linka může být využívána také ke komunikaci alarmu s tísňovou linkou. Pokud dojde k narušení objektu – domu či firmy, operátor TLJ informuje zásahovou jednotku a Policii ČR. Během samotného zásahu pak vede zásahovou jednotku tak, aby byl pachatel co nejrychleji zadržen. Operátor TLJ provádí veškeré další kroky nezbytné k zabránění vzniku škody na majetku klienta.
Jedná se v podstatě o stejný systém jako videoverifikace, pouze videozáznam nahrazuje série fotografií ze střeženého objektu automaticky pořízených po vyvolání poplachu alarmem.
Tato služba je určena pouze pro firemní objekty.

Tísňový systém JABLOTRON s bezdrátovými tlačítky komunikuje s Tísňovou linkou pomocí dvou nezávislých přenosových kanálů - primárně prostřednictvím LAN komunikátoru a sekundárně pomocí GSM/GPRS komunikátoru (záložní kanál).

Kamerový systém využívá moderní digitální technologie IP kamer.

Pokud se video nepřehrává, klikněte zde.

Pokud virtuální prohlídka nefunguje, klikněte zde.

Chcete více informací nebo nezávaznou nabídku?

Volejte 576 515 515
Každý den 8–16 h

Kontaktní formulář