Úhradu poskytovaných služeb můžete provádět bezhotovostně (převodem na účet, SIPO, poštovní složenkou). Faktury jsou zasílány elektronickou formou na základě platných VP služeb elektronických komunikací společnosti PSWNET. Faktury ve formátu PDF zobrazíte pomocí programu Adobe Acrobat Reader.

V případě předplatného (čtvrtletní, pololetní, roční), jsou faktury vystavovány na začátku předplatného období. Odesílání tištené faktury je zpoplatněna částkou 36 Kč za každý započatý úkon.

Důležité upozornění: Pokud neobdržíte fakturu v očekávaném termínu, zkontrolujte si, zda Vaše e-mailová schránka není plná nebo zpráva nebyla přesunuta do nevyžádané pošty. Doporučujeme přidat adresu fakturace@pswnet.cz do schválených adres.

Platba bankovním převodem

Převodem na účet:
4272616309/0800 (Česká spořitelna, a.s.)

Variabilní symbol:
Uvádějte kód zákazníka (naleznete na smlouvě)

Termín splatnosti je 10. den v měsíci. Trvalý příkaz není možný, pokud se výše Vaší faktury bude měsíčně měnit. Při platbě inkasem povolte nastavení ve Vaší bance a nastavte limit pro platbu a frekvenci dle výše pravidelné faktury. Potvrzení o nastavení inkasa v bance nám prosím zašlete e-mailem nebo poštou.

SIPO

Pokud chcete pro platbu využít SIPO, je třeba nám sdělit Vaše spojovací číslo a zaslat nám písemný souhlas. Stáhnout šablonu písemného souhlasu.

Poštovní složenkou typu A

U platby přes poštovní poukázku Vás musíme upozornit, že platba je pomalá. Proto je nutné platit alespoň 4 dny před splatností fakturu. Žádáme Vás, abyste prosím nepoužívali složenku typu C.

Platba hotově

  • Na kterékoliv pobočce České spořitelny, a.s. Nejbližší pobočku Vám zobrazíme zde.
  • V zákaznickém centru PSWNET: s poplatkem 50 Kč. Pobočka Zlín