Videoslužby jsou významným pomocníkem při dálkovém střežení objektů

Prostřednictvím přenášeného videa umožní zjistit přesný běh událostí v zasaženém místě, což má zásadní vliv na efektivitu a přesnost zásahu a zároveň minimalizuje rozsah možných škod klientů Bezpečnostního centra JABLOTRON.

GSM kamera
Narušitel

Rychlá identifikace narušitele

Pouta

Zvýšení pravděpodobnosti zadržení pachatele

Zásah

Pomoc při zásahu zásahové jednotky nebo PČR

Mohlo by Vás zajímat

Videoverifikace je dálkový monitoring CCTV systému (průmyslové televize) ve střežených objektech.
Při přijetí poplachového signálu z elektronického zabezpečovacího systému (alarmu) střeženého objektu zajistí SW vybavení Tísňové linky JABLOTRONU (TLJ) automatické připojení do řídící jednotky CCTV systému. Operátor tak má automaticky k dispozici videoobraz, který využije k ověření aktuální situace v monitorovaném objektu. Přenos probíhá po datových linkách, využitím IP protokolu. Linka může být využívána také ke komunikaci alarmu s tísňovou linkou. Pokud dojde k narušení objektu – domu či firmy, operátor TLJ informuje zásahovou jednotku a Policii ČR. Během samotného zásahu pak vede zásahovou jednotku tak, aby byl pachatel co nejrychleji zadržen. Operátor TLJ provádí veškeré další kroky nezbytné k zabránění vzniku škody na majetku klienta.
Jedná se v podstatě o stejný systém jako videoverifikace, pouze videozáznam nahrazuje série fotografií ze střeženého objektu automaticky pořízených po vyvolání poplachu alarmem.

Chcete více informací nebo nezávaznou nabídku?

Volejte 576 515 515
Každý den 8–16 h

Kontaktní formulář