Outsourcing IT technologií

IT Outsourcing je v dnešní době celosvětový trend, při kterém se staráme o veškeré IT ve vaší firmě my (lokální sítě, PC či mobilní zařízení, tiskárny, servery, software, hadrware apod.) a vy se tak můžete naplno věnovat svému businessu.

Typickým příkladem jsou IT služby, které směřují k úsporám personálních nákladu a nákladů na řízení a údržbu IT. Velké množství společností bohužel stále považuje IT Outsourcing za méně výhodný jako správu vlastními silami. Na první pohled se zdá, že IT Outsourcing šetří jen mzdové nálady, avšak se často zapomíná na režijní náklady (zaměstnanecké bonusy, strava, prostory, energie, telefon a jiné), testování a výběr nových technologií, konzultační služby, pojištění, školení či dopravu.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Z finančního hlediska vám snížíme náklady na celkové výdaje s IT, můžete využít vaše personální zdroje jinde 
  • Zákazníci dostanou výrazně kvalitnější služby, k dispozici máte odborníky, kteří pravidelně prochází školením 
  • Celoroční dostupnost, můžete se na nás obracet kdykoliv, vždy se vám bude někdo věnovat 
  • Umíme flexibilně reagovat na požadavky zákazníků na základě zkušeností a know-how 
  • Zákazník nenese riziko sám, sdílí ho s námi, veškerý hadrware a software společně testujeme a můžete tak překonat a řešit krizové situace 

Našimi zákazníci jsou zejména společnosti, které si uvědomují důležitost funkce IT jako nástroj pro dosažení podnikatelských cílů. Rádi zpracujeme audit na vaši podnikovou síť a přijdeme s řešením jak efektivně využít IT ve vaší společnosti.