Televize do Vašeho počítače nebo tabletu

Všem zákazníkům nyní nabízíme možnost sledovat více než 20 českých a slovenských televizních programů na svém počítači nebo notebooku.

Služba OnLine TV je poskytována zcela zdarma a umožní Vám v dostatečné kvalitě nahradit další domácí televizor.

Chytrá OnLine TV

Máme pro Vás několik výhod

Ovladač

Více než 20 českých a slovenských programů

Programový průvodce

Přehledný programový průvodce na 14 dnů

Zařízení

Sledování na počítači, tabletu nebo smartphonu

Timeshift

Funkce timeshift umožňující cestovat časem až 30 hodin

Mohlo by Vás zajímat

Ke spuštění služby OnLine TV se musíte nejdříve zaregistrovat. Pro sledování OnLine TV na počítači budete potřebovat jen internetový prohlížeč a nainstalovaný Flash Player (podporované OS: Windows XP a vyšší, OS X 10.6 a vyšší, Linux). Služba je dostupná na adrese: www.tv.pswnet.cz.
Služba je dostupná na adrese: www.tv.pswnet.cz.
Ano. Aby OnLine TV fungovala správně, neměly by být spuštěny žádné jiné programy vytěžující internetovou linku, jako jsou například torrent downloadery či jiné programy pro stahování dat. Jeden stream využívá max. 2 Mbit/s.
V případě, že se obraz trhá, je nejprve zapotřebí zkontrolovat, zda nemáte puštěny nějaké další programy vytěžující Vaši internetovou linku. Jestliže máte doma více počítačů využívajících internet ve stejný čas, pamatujte, že každý z těchto počítačů tím může ovlivnit sledování OnLine TV. V případě, že jste připojeni přes wi-fi router a OnLine TV se Vám seká či trhá, vyzkoušejte se připojit do routeru kabelem. Pokud problém přetrvává, zkuste PC restartovat, a pokud ani to nepomůže, napište nám prostřednictvím emailu podpora@pswnet.cz.

Chcete více informací?

Volejte 576 515 515
Každý den 8–16 h

Kontaktní formulář