Postavili jsme síť, která nepadá

Vaše technologie umístíme do moderního a bezpečného datacentra. Samozřejmostí je vstup přes kódové dveře a protipožární ochrana. Prostory datacentra jsou monitorovány a veškeré dění zaznamenávají bezpečnostní kamery.

Chladicí systém

V DC je veškerá klimatizační soustava zálohována na úroveň N + 1 pro neustálé zajištění optimálních teplotních podmínek. Teplotu nepřetržitě sleduje dohledové centrum.

Nad rozvaděči je vybudována oddělená teplá ulička, která disponuje výkonnými klimatizačními jednotkami InRow.

Konektivita

K dispozici máme konektivitu 2x 10 Gb, NIX 10 Gb, SIX 1 Gb zahraniční konektivita COGENT, LINX, DE-CIX

Ukončení optických vláken největších operátorů ČR (ČD-Telematika, Dial telecom, GTS, UPC). Spolehlivost je zajištěna na technologiích Cisco.

Zabezpečení

Veškeré dění v datacentru je především pečlivě monitorováno a evidováno. Zákazník je vybaven čipovou kartou a bezpečnostním kódem sloužící k ověření identifikace a zajištění vstupu do DC 24/7.

Klíčový systém zajišťuje jedinečný vstup do prostor Vašeho vlastního racku.

DC je umístěno mimo záplavovou oblast a je zabezpečeno Elektronickým systémem EZS a protipožárním systémem EPS. Datacentrum je fyzicky střeženo bezpečnostní agenturou.

Napájecí soustava

Dva samostatné přívody u nezávislých transformátorů. Přepínání probíhá plně automaticky. V případě výpadků elektrické energie startuje automaticky předehřátý DIESEL generátor.

Vnitřní rozvod energie je rozdělen do dvou samostatných třífázových větví. Každý silový rozvaděč pro napájení RACKŮ obsahuje systém snadno vyměnitelných jističů, a to za provozu bez nutnosti odstávky na ostatních zařízeních.

Celý napájecí systém je neustále monitorován dohledovým centrem.